Subsidie aanvragen

Bij Wie komt in aanmerkingWat komt in aanmerking en Een aanvraag doen kunt u nagaan of uw organisatie in aanmerking komt voor subsidie, of uw activiteit in aanmerking komt en hoe u een aanvraag kunt indienen. In dit laatste onderdeel kunt u het moment van aanvragen plannen met behulp van een kalender, die kan uitrekenen wat voor u het beste moment is om de aanvraag in te dienen (zie Wanneer aanvragen en beginperiode). Subsidie aanvragen kan alleen online.

Bij Toetsing van de aanvraag leest u hoe een aanvraag aan de hand van het Uitkeringsreglement en het Beleidsplan door het bestuur wordt getoetst. Hier worden onder andere de criteria nader toegelicht.

Bij Het besluit en daarna kunt u informatie vinden over het proces vanaf de positieve beoordeling tot een activiteit is afgerond. U vindt er een toelichting op de beslissing, informatie over het melden van het begin van uw activiteit en over het moment waarop u een voorschot kunt verwachten, wat te doen als u de activiteit wilt wijzigen en meer over de vraag hoe u na afloop afrekent (verzoek om vaststelling).

Dit is het definitieve uitkeringsbudget voor 2022 dat is berekend nadat de laatste besluiten in de ronde van 2021 zijn genomen (percentages zijn afgerond):

 Uitkering in %

SECTORAAL BEDRAG IN €

CULTUUR15,2273.205
MEDIA5,7102.203
ONDERWIJS13,1235.453
RELIGIE21,1380.605
WELZIJN11,1200.143
JONGEREN15,9285.512
ZORG3,359.784
EXTERNE BELANGEN13,9251.195
HERINNERING0,711.900
TOTAAL1001.800.000

 

U kunt een subsidieaanvraag indienen zolang er budget beschikbaar is in uw sector. Als het budget in een sector is uitgeput staat dit vermeld op de homepage van deze website. De webapplicatie www.aanvragen.maror.nl waar aanvragen moeten worden ingediend zal op dat moment geen gelegenheid meer geven een aanvraag te verzenden.

Nog autorisatie 2022 nodig?

Wilt u dit jaar nog een aanvraag doen en hebt u nog geen autorisatie? Vraag deze dan zo snel mogelijk aan. Wij garanderen verstrekking van de autorisatie als uw volledige aanvraag autorisatie uiterlijk 13 december binnen is en uw organisatie al bekend is bij ons.

Corona

Het bestuur heeft besloten de maatregelen met betrekking tot corona te beëindigen. Toekenningen vanaf 1 januari 2023 zullen geen speciale clausules meer bevatten.

Contact

Bureau Maror-gelden
Weteringschans 126
1017 XV Amsterdam

T 020-679 93 73
020-673 35 89
E collectieven@maror.nl

openingstijden

Bureau Maror-gelden is geopend van maandag tot en met donderdag van 9.00 - 17.00 uur.